Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Dofinansowanie od 80% do 100%

Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS) jest finansowany z Funduszu Pracy. Celem KFS jest dofinansowanie szkoleń dla pracowników i pracodawców, które pozwolą na dostosowanie kompetencji i umiejętności do ciągle zmieniającego się rynku pracy. Pomoc udzielana jest na zasadzie de minimis, czyli wsparcia bezzwrotnego.

https://camfly.com.pl/wp-content/uploads/2021/02/KFS-logo_auto_mini.jpg

Kto może się starać o dofinansowanie i jakie poziomy dofinansowania można uzyskać:

 • O dofinansowanie mogą starać się firmy z powiatów, w których aktualnie jest ogłoszony nabór i mają zatrudnioną minimum jedną osobę na podstawie umowy o pracę.
 • Naborami zajmują się Powiatowe i Miejskie Urzędy Pracy. Informacje o rozpoczęciu i zakończeniu naborów do KFS można znaleźć bezpośrednio no ich stronach internetowych.
 • Pracodawca może uzyskać 100% dofinansowania, jeżeli jest Mikroprzedsiębiorcą – zatrudnia od 1 do 9 osób w oparciu o umowę o pracę.
 • W przypadku zatrudnienia powyżej 9 osób dofinansowanie wynosi 80%.

Proces pozyskania środków:

 • Po ogłoszeniu naboru przez właściwy Powiatowy lub Miejski Urząd Pracy należy pobrać dokumenty i wypełnić wniosek
 • Uzupełniony wniosek należy złożyć we wskazanym terminie do Urzędu
 • Po pozytywnym rozpatrzeniu podpisywana jest umowa między Państwa firmą, a Urzędem
 • Urząd przelewa środki na konto firmy
 • Po uzyskaniu środków firma opłaca fakturę za szkolenie
 • Przeprowadzamy szkolenie
 • Ostatnim krokiem jest dostarczenie wszystkich wymaganych dokumentów po szkoleniu do Urzędu

Dofinansowanie KFS z CamFLY

 • Jeżeli Państwa firma jest zainteresowana naszymi szkoleniami z dofinansowaniem KFS, udzielamy pełnego wsparcia na etapie:
  • Uzupełnienia wniosku wraz z argumentacją potrzeby odbycia szkolenia przez pracowników i pracodawców Państwa firmy
  • Negocjacji z Urzędem
  • Dostarczenia pełnej dokumentacji kończącej proces dofinansowania po szkoleniu

Jeżeli nabór jest obecnie prowadzony w Państwa powiecie jest możliwość zgłoszenia się do nas i wtedy przygotujemy dokumentację zgodnie z wymaganiami urzędu.  Odpowiadamy wciągu 48 godzin.

Jeżeli nabór obecnie nie jest prowadzony w Państwa powiecie jest możliwość zgłoszenia się do nas i w momencie rozpoczęcia naboru skontaktujemy się z Państwem. Link do formularza. Odpowiadamy wciągu 48 godzin.

Szkolenia dofinansowane z KFS są ściśle dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Miejsce i termin szkolenia ustalamy indywidualnie w lokalizacji zaproponowanej przez Państwa firmę. Dzięki udziałowi w programie mogą Państwo podnieść kompetencje zawodowe swoje i swoich pracowników bez konieczności pokrywania pełnych kosztów szkolenia. Dodatkowo każdy uczestnik szkolenia, otrzymuje dostęp do naszej platformy elearningowej w której na bieżąco wprowadzamy wszystkie nowe informacji ze świata dronów, pokazujemy praktyczne wykorzystywanie dronów w różnych warunkach, weryfikujemy wiedzę osób poprzez okresowe testy. Dzięki korzystaniu z platformy nasi Klienci zawsze są na bieżąco z zmieniającym się prawem oraz z najnowszymi informacji z branży.

Dostępne szkolenia:

https://camfly.com.pl/wp-content/uploads/2021/02/drony-fotogrametria-min.jpg

PILOT DRONA DO FOTOGRAMETRII

Kompleksowe szkolenie w ramach którego kursant uzyskuje certyfikat Pilota drona uprawniający do wykonywania operacji lotniczych w zasięgu wzroku VLOS i poza zasięgiem wzroku BVLOS oraz zdobywa dodatkowe kompetencje z praktycznego zastosowania drona w fotogrametrii niskiego pułapu.

PILOT DRONA DO TERMOWIZJI

Kompleksowe szkolenie w ramach którego kursant uzyskuje certyfikat Pilota drona uprawniający do wykonywania operacji lotniczych w zasięgu wzroku VLOS i poza zasięgiem wzroku BVLOS oraz zdobywa dodatkowe kompetencje z praktycznego zastosowania drona w termowizji.
https://camfly.com.pl/wp-content/uploads/2021/02/drony-termowizja-min.jpg
https://camfly.com.pl/wp-content/uploads/2021/02/drony-film-min.jpg

PILOT DRONA DO FILMOWANIA

Kompleksowe szkolenie w ramach którego kursant uzyskuje certyfikat Pilota drona uprawniający do wykonywania operacji lotniczych poza zasięgiem wzroku BVLOS oraz zdobywa dodatkowe kompetencje z praktycznego zastosowania drona w filmowaniu.

PILOT DRONA DO FOTOGRAFOWANIA

Kompleksowe szkolenie w ramach którego kursant uzyskuje certyfikat Pilota drona uprawniający do wykonywania operacji lotniczych w zasięgu wzroku VLOS i poza zasięgiem wzroku BVLOS oraz zdobywa dodatkowe kompetencje z praktycznego zastosowania drona w fotografii.
https://camfly.com.pl/wp-content/uploads/2021/02/drony-fotografia-min.jpg