PILOT DRONA DO FILMOWANIA

OPIS SZKOLENIA:

Kompleksowe szkolenie w ramach którego kursant uzyskuje certyfikat Pilota drona uprawniający do wykonywania operacji lotniczych w zasięgu wzroku VLOS i poza zasięgiem wzroku BVLOS oraz zdobywa dodatkowe kompetencje z praktycznego zastosowania drona w filmowaniu.

Dzięki szkoleniu uzyskuje praktyczną wiedze dotyczącą pracy kamery, kadrowania, zasad kompozycji. Dodatkowo kursant nauczysz się pracy z gimbalem oraz statywem a także pozna podstawy montażu. Realizacja szkolenia w pełni przygotowuje kursanta do zawodu Pilota drona do filmowania z możliwością wykonywania lotów w zasięgu wzroku oraz poza zasięgiem wzroku.

Dodatkowo każdy uczestnik szkolenia, otrzymuje dostęp do naszej platformy elearningowej w której na bieżąco wprowadzamy wszystkie nowe informacji ze świata dronów, pokazujemy praktyczne wykorzystywanie dronów w różnych warunkach, weryfikujemy wiedzę osób poprzez okresowe testy. Dzięki korzystaniu z platformy nasi Klienci zawsze są na bieżąco z zmieniającym się prawem oraz z najnowszymi informacji z branży.

https://camfly.com.pl/wp-content/uploads/2021/02/VLOS_KF_NSTS_01.png
https://camfly.com.pl/wp-content/uploads/2021/02/BVLOS_KF_NSTS_05.png

Masz Pytania?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

CamFLY

ul. Władysława Trylińskiego 10/3,
10-693 Olsztyn

tel.: 505 848 167

Znajdziesz nas też na:

.