Jesteśmy pierwszym profesjonalnym ośrodkiem szkolenia operatorów dronów w województwie warmińsko-mazurskim. U nas zdobędziesz wiedzę oraz umiejętności niezbędne do wykorzystania dronów w celach komercyjnych. Jesteśmy nowoczesnym ośrodkiem - przed kursem otrzymasz od nas dostęp do platformy e-lerningowej, która jest doskonałym narzędziem do nauki i w niemal 100% przygotuję Cię do zdania egzaminu teoretycznego. Dzięki niej szkolenie możesz rozpocząć w dowolnym momencie, nie wychodząc z domu.

Platforma szkoleniowa pozwala na zindywidualizowany przebieg szkolenia e-lerningowego, podgląd wyników oraz kontakt uczestnikami czy też instruktorami. Przychodząc do nas, posiadasz już wiedzę, więc w szerszym stopniu możemy skupić się na praktyce, czyli na najprzyjemniejszej części szkolenia.

Po szkoleniu zdobędziesz Świadectwo kwalifikacji UAVO. Jest to dokument, który upoważnia Cię do wykonywania lotów innych niż rekreacyjne lub sportowe. Oznacza to, że jeśli chcesz zarabiać przy użyciu drona musisz posiadać ten dokument. Pamiętaj, że za latanie dronem bez uprawnień grozi nawet 5 lat więzienia.

Oprócz szkoleń VLOS/BVLOS prowadzimy również szkolenia specjalistyczne. U nas nauczysz się jak przeprowadzać naloty geodezyjne do ortofotomap oraz modeli 3D. Następnie nasi wykładowcy nauczą Cię co zrobić z zebranym materiałem i jak go przetworzyć tak, aby finalnie był atrakcyjny dla potencjalnego Klienta